• Wakacje z Trójką

• "Wakacje z Trójką" dobiegły końca, ale wspólnie spędzony czas był pełen niezwykłych przeżyć i nowych znajomości. Na początku naszych spotkań odwiedziły nas Panie z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce oraz Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Hajnówce, które przypomniały nam zasady bezpieczeństwa. Następnie ustaliliśmy i podpisaliśmy kodeks, który obowiązywał przez cały czas trwania naszych spotkań oraz stworzyliśmy imienne bransoletki, aby lepiej zapamiętać swoje imiona. W kolejne dni odbyło się: malowanie kamyków, sensoplastyka, zabawy z wodą, dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej Nowokornino. Wybraliśmy się również na wycieczkę poza miasto do „Alpak z Różanej Zagrody”, gdzie obcowaliśmy z wiejskimi zwierzętami korzystając z uroków łona natury oraz wzięliśmy udział w warsztatach tworzenia magnesów z alpaką. Na koniec były zabawy w lesie, typu gra terenowa, budowanie szałasów oraz ognisko. Był to czas niezapomnianych przygód i zawiązania nowych przyjaźni.

"Wakacje z Trójką" zostały zrealizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Hajnówka w ramach realizacji zadań publicznych - Organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży podczas wakacji - Akcja lato 2024.

Anna Fedorów, Marzena Lubowicka, Katarzyna Michalczuk

• 17-200 Hajnówka
          ul. Działowa 1
        • Dyrektor szkoły przyjmuje Interesantów w:
          Wtorki godz. 14.00-15.30 i piątki godz. 8.00-9.30.
          Godzinę spotkania należy umówić telefonicznie przez sekretariat szkoły.