• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 1 września 2022 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Na korytarzu szkolnym zebrali się uczniowie wszystkich klas. Po wniesieniu sztandaru zebrani odśpiewali hymn i pieśń szkoły. Dyrektor Szkoły – p. Karolina Beata Wachol-Worończuk serdecznie powitała przybyłych gości:

• Przewodniczącą Rady Miasta Hajnówka - panią Walentynę Pietroczuk,

• Proboszcza Parafii Św. Męczennika Dymitra ks. prot. Marek Jurczuk.

Następnie ciepło przywitała dzieci, które w tym roku dołączyły do grona uczniów naszej szkoły. W przemówieniu przytoczyła słowa Franza Kafki "Nauka jest jak niezmierne morze, im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony". Wyraziła nadzieję, że uczniowie rozsmakują się w nauce i chętnie będą poszerzać swoje horyzonty. Po tym wystąpieniu słowa do zgromadzonych skierowali zaproszeni goście, po czym dzięki występom utalentowanych uczennic z klasy II i V w nowy rok szkolny weszliśmy śpiewająco.

Uczniom i ich rodzinom życzymy spokoju w nowym roku szkolnym.

• 17-200 Hajnówka
          ul. Działowa 1
        • Dyrektor szkoły przyjmuje Interesantów w:
          Wtorki godz. 14.00-15.30 i piątki godz. 8.00-9.30.
          Godzinę spotkania należy umówić telefonicznie przez sekretariat szkoły.